• wifi

    Darmowe WI-FI

  • wifi

    pon.-sob.9:00-21:00

    niedziela9:30-20:00

  • jak dojechać
szukaj
maj 30, 2016

KSIĘGARNIA CAFFE - OFERTA PRACY

Opis stanowiska: - Obsługa klienta księgarni -> pomoc w wyborze literatury - Dosprzedaż pozostałych produktów nieksiążkowych - Realizacja...

Opis stanowiska:
- Obsługa klienta księgarni -> pomoc w wyborze literatury
- Dosprzedaż pozostałych produktów nieksiążkowych
- Realizacja zamówień, wysyłka
- Wystawianie dokumentów sprzedaży w systemie komputerowym
- Prowadzenie gospodarki magazynowej, przyjmowanie i wydawanie towaru
- Wprowadzenie nowych produktów do oferty punktu sprzedaży
- Rozszerzenie współpracy z obecnymi Klientami i poszukiwanie nowych
- Dbałość o schludność ekspozycji: czyste półki, ładnie pukładane książki, wyeksponowane nowości i ceny

Wymagania
czego oczekujemy:
- Dyspozycyjności
- Pełnego zapoznania oferty księgarni
- Energii
- Organizacji pracy
- Umiejętności działania pod presją czasu
- Umiejętności priorytetyzowania zadań
- Rzetelności
- Sumienności
- Entuzjazmu, otwartości i życzliwości w kontakcie z Klientem
- Zdolności szybkiego uczenia się - zwłaszcza w obszarze asortymentu księgarni
- Biegłej znajomości komputera, w tym pakiet Microsoft Office
- Minimum średniego wykształcenia

Mile widziane:
- Doświadczenie w sprzedaży i pracy z Klientami
- Znajomość branży księgarskiej
- Doświadczenie w kierowaniu samochodem (kat. B)

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat i stabilne warunki zatrudnienia
- Miłą atmosferę w pracy
- Wsparcie merytoryczne

Dodatkowo poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności lub ze statusem studenta dziennego na niepełny etat.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w PDF (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: dawid.gorka@ekspansa.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r,m Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.