• wifi

    Darmowe WI-FI

  • wifi

    pon.-sob.9:00-21:00

    niedziela9:00-20:00

  • jak dojechać
szukaj
cze 23, 2016

Chwirot - oferta pracy

Sprzedawca w Salonie Chwirot

Miejsce pracy: Wielkopolska/Poznań/Galeria A2.

Opis stanowiska:
- Obsługa Klienta salonu z odzieżą -> pomoc w wyborze ubrań.
- Realizacja zamówień, wysyłka.
- Prowadzenie gospodarki magazynowej, przyjmowanie i wydawanie towaru.
- Wprowadzenie nowych produktów do oferty punktu sprzedaży.
- Dbałość o schludność ekspozycji: czyste półki, ładnie poukładane ubrania, wyeksponowane nowości i ceny.

Wymagania:
Czego oczekujemy:
- Dyspozycyjności.
- Pełnego zapoznania z kolekcją.
- Energii.
- Organizacji pracy.
- Rzetelności.
- Sumienności.
- Entuzjazmu, otwartości i życzliwości w kontakcie z Klientem.
- Zdolności szybkiego uczenia się – zwłaszcza w obszarze asortymentu salonu.
- Minimum średniego wykształcenia.

Mile widziane:
- Doświadczenie w sprzedaży i w pracy z Klientami.
- Znajomość branży odzieżowej.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat i stabilne warunki zatrudnienia.
- Miłą atmosferę w pracy.
- Wsparcie merytoryczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w PDF (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres: biuro@chwirot.pl.